Liczydło

25 lutego 2013

Salon Wiosna

Dziś mała relacja z naszej wizyty na targach kosmetycznych Salon Wiosna 2013. Już dawno planowałyśmy wybrać się wspólnie na targi i udało się na uczelni szybko załatwić sprawy i ruszyłyśmy.

Ja ( Karolina ) na targach byłam już wiele razy i o ile na początku były dla mnie bardzo ciekawe to targi z poprzedniego roku bardzo mnie rozczarowały i nie bardzo miałam ochotę iść jednak Kasia dla której były to pierwsze targi namówiła mnie.

To witało przy wejściu :


fajne samochody były do wygrania :)Planowałyśmy zrobić więcej zdjęć jednak jak to zawsze bywa skupiłyśmy się na przeglądaniu stoisk i fotek wyszło tylko kilka.A to moje małe skromne zakupy : 

dajemy sobie z siostrą ostatnią szanse na suchy szampon, te z innych firm zupełni się u mnie nie sprawdzały ciekawe jak wersja dla brunetek


jestem ciekawa tego kremiku
uwielbiam ten peeling, ściera bardzo mocno i trzeba z nim uważać,
 ten akurat trafi do mojej szwagierki 

takie bibeloty :) Trochę czytanki :Moja opinia o targach niestety nie jest zbyt dobra, porównuję je z tymi sprzed kilku lat i różnią się bardzo, może następne jesienne będą lepsze choć nie wiem czy będę się na nie wybierać.


A to zakupy i wrażenia Kasi:)

Bielenda - arganowy peeling, kwas i neutralizator + kilka próbek


Ziaja - serum, peeling do dłoni i bloker

Ekert Nalis- Klej i folia do zdobienia paznokci


To były moje pierwsze targi, napewno wybiorę się jeszcze na jakieś w przyszłości. Zakupy tez uważam za bardzo udane, bo kupiłam to co chciałam:)


A Wy co myślicie o takich targach?


Pozdrawiamy

Kasia i Karolina


7 komentarzy:

 1. Ja jeszcze nigdy na takich targach nie byłam... a szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja najchętniej wybrałabym się na stoisko Ziaji, marzy mi się kilka rzeczy z seri pro.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tę folię do zdobienia paznokci bym sobie kupiła :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to folia super:) tylko jak dla mnie lepiej ją nakładać na lakier bezbarwny, bo ten klej to się po 5 minutach ściera razem z folią.

   a folię można kupić tu:
   http://www.ekertnails.pl/ekertsklep/oferta-metaliczne_folie.html

   Usuń

Dziękujemy za wszystkie komentarze :) Są one pomocne dla nas przy prowadzeniu bloga, na pytania zadane odpowiadamy pod komentarzem :)