Liczydło

07 listopada 2012

Eveline odzywka 8 w 1

Hej
Dzisiaj chciałabym podzielić się moją opinią na temat tej już dość sławnej odżywki.
Opis ze strony Eveline :

Skoncentrowana ODŻYWKA DO PAZNOKCI TOTAL ACTION
Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail ™ wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.Z początku podchodziłam do niej z rezerwą, jednak pogarszający się stan moich paznokci skłonił mnie do zakupu tej odżywki. Zainteresowałam się nią po przeczytaniu opinii w internecie. Zakupiłam ją za nieduża sumę chyba ok 12 zł w Drogerii Jaśmin.
Skład kosmetyku trochę mnie przeraził bo sama chemia no ale do odważnych świat należy i spróbowałam.
Zaczęłam od kuracji dwutygodniowej. Codziennie nakładałam nową warstwę odzywki a po 5 dniach zmywałam wszystko i znów po kolei kolejna warstwa. Po dwóch tygodniach byłam zaskoczona. Paznokcie nabrały ładniejszego zdrowszego koloru, stały się mocniejsze, było widać po odroście jak szybko rosną. Potem zrobiłam sobie przerwę tygodniową i znów kuracja na dwa tygodnie. Po 3 seriach moje paznokcie zmieniły się nie do poznania. Nigdy nie były tak mocne i dzięki temu każdy nałożony lakier trzymał się dłużej.
W tej chwili używam odżywki mniej więcej co 3 miesiące aby wzmocnić paznokcie gdyż w ostatnim czasie moje paznokcie zrobiły się dość wrażliwe na formaldehyd.
Odżywka jest również bardzo wydajna.
Szczerze polecam spróbować tej odżywki, jednak dla osób którym bardzo się rozdwajają paznokcie to nie do końca może pomóc gdyż po nałożeniu będzie bardzo ale to bardzo piekło.A czy Wy próbowałyście tej odżywki?

Pozdrawiam
Karolina


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za wszystkie komentarze :) Są one pomocne dla nas przy prowadzeniu bloga, na pytania zadane odpowiadamy pod komentarzem :)