Liczydło

20 grudnia 2012

Plusy sprzątania :)

Hej
Jak wiadomo okres przedświąteczny to czas dużych porządków domowych. Ja w tym roku naprawdę ostro wzięłam się za ogarnięcia chaosu wokół siebie :) Zajęło to trochę czasu i wyczerpało fizycznie ale warto było :) Od razu milej się zrobiło jak pozbyłam się kilku niepotrzebnych rzeczy i jak wiem że na szafach już nie ma kurzu.
Ale największym szczęściem było sprzątanie w łazience a dokładnie w szafce do której wkłada się wszystko a potem się zapomina no i dzięki temu znalazłam kilka kosmetyków które zaczęłam a potem odłożyłam a są i takie które jeszcze ani razu nie używane. Teraz postanowiłam że jak coś kupię nowego to dam sobie w widoczne miejsce i będę wiedziała co mam i co muszę użyć zanim kupię coś nowego.

Oto co znalazłam i teraz będę używać :

kupione po lecie w promocji, będzie używana na pędzel przed nałożeniem podkładuchyba zrobię mężowi masaż jako prezent :)próbka nowego kremu do twarzy, pani w sklepie bardzo zachwalałaniestety znów moje piety są szorstkie więc trzeba regularnie używaćnajlepszy czas na użycie kwasów, ciekawe jak się sprawdzi ten tonikużyję do końca choć ten zakup nie był zbyt dobry, nie widzę różnicy jak tej płukanki użyję zapach super, delikatny peeling na codzieńżel do golenia, starczy go jeszcze na raz lub dwazanim otworzę nowa maskę to muszę wypróbować te próbki które zakupiłam jeszcze chyba w lecieulubiona sól, myślałam że ją zużyłam a ona się schowała

No to na razie nie będę musiała nic kupować :)

A czy Wam też zdarza się chomikować kosmetyki ? :)


Karolina 

2 komentarze:

  1. fakt, znajdę czasami jedną rzecz o której zapomniałam, czasami dwie ale nie aż tyle! ;p

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie komentarze :) Są one pomocne dla nas przy prowadzeniu bloga, na pytania zadane odpowiadamy pod komentarzem :)